Vaše dotazy

Vy se ptáte, my odpovídáme 🙂

 

Co si mám vzít s sebou na první INDIVIDUÁLNÍ hodinu?

  • vodítko (ne samonavíjecí) krátké a dlouhé 10-20m (stopovačka)
  • obojek plochý široký nebo lépe postroj (u malých plemen je nezbytný) NE stahovací kovový!
  • oblíbenou hračku psa
  • velké množství pamlsků, které psovi chutnají (klidně i vícero druhů – doporučuji maso, párky, sýr, sušené maso) nikoliv suché a tvrdé pamlsky
  • očkovací průkaz

Kolik výcvik stojí

Základních 10 lekcí (1 individuální + 9 ve skupině s ostatními pejsky) stojí 1950 Kč. Pokud se Vám výcvik bude líbit a budete chtít pokračovat tak každých dalších 10 lekcí je za 1500 Kč. 

Individuální lekce 600 Kč + cesta 

V čem se Výcvik psů Pardubice liší?

Jako  nabízí zájemcům o výcvik psa individuální přístup trenéra, který je ze začátku velice důležitý. Jednotlivých kurzů se může účastnit jen omezený počet týmů, aby toto kritérium zůstalo zachováno. Na hodinách nebude nikdy více nežli 5 psů! Psi mají na hodinách možnost se kromě cvičení socializovat a nikdy necvičí nudně celou hodinu. U nás se platí za kvalitní informace nikoliv za odcvičený čas! 

Výcvik nenásilnou formou, bez fyzických korekcí a psychického tlaku především na psa ;).

Dětem bychom rádi vštípili, že mají zodpovědnost za živého tvora a to nenásilnou formou, kdy s pejskem budou aktivně trávit volné chvíle.

Kde cvičíme?

Celoročně cvičíme v parku Pod Vinicí, v zimně a za nepříznivého počasí v kryté hale ve Starých Ždánicích (hala je částečně vytápěná, povrch koberce, rozměry 6x15 m)