Program pro děti

 

13041480_10208219916328282_5702359375826630973_o

PRO ŠKOLÁKY I PŘEDŠKOLÁKY

Nabízím Vám zábavné výukové programy pro děti s pejsky. Velké množství rodin v Čr v dnešní době vlastní alespoň jednoho psa, a přes to děti netuší jak se správně k pejskům chovat, jak reagovat v případě ohrožení nebo co se vše dokáže pes naučit. Pak je tu samozřejmě druhý extrém, kdy především rodiče s negativní zkušeností se psy vytváří v dětech přehnané obavy a úzkost. Z těchto důvodů vidím vzdělávání dětí v oblasti kynologie jako nezbytné, jelikož psů stále přibývá.

Jsem vystudovaný bc. Kynologie na veterinární univerzitě v Košicích a tím jsem získala nejvyšší možné vzdělání v této oblasti. Vlastním psí akademii Pardubice a výcviku psů se věnuji na plný úvazek. S programy mi pomáhají fenky Maďarského ohaře a Belgického ovčáka. Mají složené canisterapeutické zkoušky, zkoušky z poslušnosti a tance se psem. Především ovčačka umí spoustu zajímavých triků a děti si je mohou s ní sami vyzkoušet.

můžete se kouknout na videa např. https://youtu.be/V-UpF_bJug4

Program 45-60 min.

Děti se seznámí s pejsky a zahrají si s nimi spoustu zábavných her (velký úspěch má vyhledávaní specifického pachu – skořice schované mezi dětmi, při nálezu jí pes označí lehnutím). Každý se dostane do kontaktu s pejskem, vysvětlíme si jak pejsek komunikuje, co pejsek smí sníst a co ne, kolik má pes zubů, jak dlouho žije a další základní informace. Samozřejmě si vysvětlíme základy řeči psího těla a jak reagovat v případě napadení. Dětem ukáži sestavu tance se psem ( mohu i na hudbu) a děti sami pak mohou pejskům dávat povely. 

Program se může konat venku i uvnitř.

Cena je 40 Kč za dítě (minimálně 1000 kč). Doprava 3 kč/km z Heřmanova Městce

Ideální počet dětí na hodině je 15-20 dětí.

 

V případě zájmu mě kontaktujte

Nikola Koubková

Info@vycvikpsupardubice.cz