Warning: Error while sending QUERY packet. PID=23480 in /NODE1/vycvikpsupardubice.cz/html/www/wp-includes/wp-db.php on line 2007

Specializované kurzy

Pojďme cvičit

 

Pojďme cvičit s Nikolou

IMG_7902

Triky a Dogdancing

Váš pejsek už umí základní povely, a hledáte pro něj i Vás další vyžití?

Tanec se psem je ideální volba, pomohu Vám pejska naučit základní prvky jako je otočka, slalom nebo couvání, a pokud to bude oba bavit, můžete se těšit na obtížnější triky, závody a základní zkoušky z tance. S přípravou samozřejmě pomůžu. Cviky učíme pouze pomocí shapingu a targetingu.

 

 

DSC_0134Poslušnost – pokračující

Absolvovali jste již kurz základní poslušnosti v našem výcvikovém centru nebo na jiném cvičáku ? Chcete cvičit dál? Pro Vás máme poslušnost pro pokročilé kde se kromě procvičení základů budeme věnovat i těžším cvikům z poslušnosti nebo přípravě na zkoušky z poslušnosti (ZOP, ZZO, BH) pomocí shapingu a targetingu.

 

Pojďme cvičit s Domčou

14522095_10207289364620909_806234900_oZákladní poslušnost – školička , rozdělena na velká a malá plemena

Přístupná pro štěňátka od 3 měsíců po dospělé nekonfliktní pejsky jakéhokoliv věku. Věnujeme se především rozvoji vztahu pejska a psovoda, motivaci na psovoda, dále pejsky naučíme základům poslušnosti jako je přivolání, povely sedni, lehni a zůstaň. Dozvíte se jak s pejskem pracovat aby šel poslušně na vodítku, nekradl jídlo z talířů, neskákal na návštěvy nebo zvládl běžnou manipulaci a péči o vzhled. V neposlední řádě se dozvíte jak si s pejskem správně hrát a jak bez fyzických trestů řešit problémy každodenního psího života.

 

Pojďme cvičit s Janou

unnamedNosework

Na podzim roku 2014 vznikl Nosework, aneb „práce nosem“. Pes má za úkol najít (nezničit) a označit daný vzorek. Standardním vzorkem je stanovena skořice a pomerančová kůra, avšak vzorkům se meze nekladou (káva, čaj, kakao, hřebíček, cigareta..). Nosework by se dal přirovnat profesionální práci policejních psů. Je to týmová práce. Psovod aktivně pracuje se psem a pomáhá mu se dostat k cíli – ke vzorku. Psovod využívá logiku a myšlení a pes svůj čenich. Nosework je zábavou jak pro psovoda, tak pro psa. Psovod tak lépe pozná svého psa, naučí se mu věřit a stanou se týmem. Tento sport neklade žádná omezení na psa ani psovoda – není omezen věkem, rasou, velikostí ani nákladným vybavením. Více informací na: www.noseworkcz.net

 

Speciální kurzy

Individuální výcvik

Samozřejmostí je i zcela individuální výcvik dle přání psovoda. Záleží čistě na domluvě.

Výcvik v terénu

Určen pro ty, kteří nechtějí dojíždět na jedno stálé místo. Jedná se pouze o výcvik triků a základní poslušnosti a ovladatelnosti pejska. Výcvik probíhá v různých destinacích ve městě po předchozí domluvě.

Veškeré kurzy jsou určené pro maximální počet 5 psů.

Délka jedné lekce je 60min. Cena kurzu je 1950 Kč za 10 lekcí ( první hodina je individuální). Pokračující lekce jsou za 150/1 lekce (minimální platba 4 lekce).

Individuální lekce za 600 Kč