Trenéři

Psí akademie

 

DOMINIKA SZOTÁKOVÁ

Dominika sa kynológii venuje 4 roky, má doštudované bakalárske štúdium na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v odbore Kynológia.

Tréningové hodiny v duchu pozitívnych metód, ktorým sa primárne venuje, sú vedené zábavnou, nenásilnou formou, bez použitia korekcií a trestov, pričom takáto forma výcviku baví aj majiteľa aj psa. Využitím tých správnych motivácií( napr. pamlsky, hračky,…),sa tvaruje chovanie, ktoré je požadované. Majiteľ so svojím psom na hodine pracuje samostatne, všetko je mu zrozumiteľne vysvetlené a akékoľvek otázky k výcviku či iným oblastiam sú zodpovedané.

V kynologických začiatkoch jej pomáhal nemecký ovčiak Astor, s ktorým sa venovala základnej poslušnosti. V roku 2013 si zaobstarala ďalšieho nemeckého ovčiaka Falca, s ktorým sa momentálne venuje športovej kynológii. Má s ním zložené skúšky BH-SK a BH-VT, a  A nyní se připravuje na sportovní kariéru s novou nadějí Darkness Kascaro.

Absolvované semináře:

František Šusta – Besedosemináře
Alexa Capra – problémové chování psů
Hersenwerk s Annou Lackovou
Patrycja Kowalczyk – obedience
Řetězení chování, sekundární reinforcery s Lenkou Blachovou

JANA ŠTĚPÁNKOVÁ

d33ca1a8-73ed-4e34-b444-4ee60c70c203Od malička celý můj život provázejí zvířata. Život bez nich si nedovedu přesdstavit. Jelikož jsem půlku života bydlela v panelovém domě ve městě, tak jsem neměla možnost mít doma úplně vše. Do panelového domu jsem propašovala rybičky, želvu, užovku, brouky, myši, potkany, morčata, křečky a další drobné zviřectvo.Avšak u babičky, která bydlela nedaleko jsem čas pravidelně trávila s Německým ovčákem bPP Britem a vesnickým voříškem Míšou a dalšími zvířaty.Přestěhováním na vesnici se k nám dostali 4 nalezené kočky a kříženec Výmarského ohaře (Connie) a další drobní mazlíci.S Connie jsme si prošly několika kurzy a nakonec jsme propadly sportovní kynologii, pachovým pracem a pozitivní motivaci.
Na záčátku roku 2015 jsem na semináři poznala Nosework, který byl to pravé.Trénujeme kdykoli a kdekoli to jde. V současné době má  Coný  složeno ZOP, ZZO, ZZO1,BH, závody ZZO Dog star cup – 3.místo, Závody HM ZZO ( 58.b./60b.), zkouška F1 a DwD1 z dogdancingu – výborně, nosework – NZ,N1,UZ,U1,U2, WZ, W1, DZ, D1

Své další znalosti plánuji v nejbližší době (jakmile budou vypsány termíny) prohloubit o složení „instruktorského kurzu NW“.