Tréninky

Pojďme si zatrénovat...

 

PARDUBICE – VINICE- za špatného počasí HALA ŽDÁNICE.


Od 14.4. tréningy opět probíhají! A přijímáme nové zájemce o výcvik!


K organizaci tréningů psí akademie používáme online rezervační systém a tak se můžete hlásit na termíny výcviku kdy se to hodí Vám během celého týdne i nepravidelně!

odkaz na Rezrvační web psiakademie.dogres.cz


VOLNÁ KAPACITA pro nové členy:

 

ZÁKLADNÍ POSLUŠNOST - PO DOBRÉM

Základní poslušnost pro štěňata i dospělé psy pomocí pozitivní motivace. Na hodině maximálně 5 psů. První hodina je individuální, dalších 9 ve skupince psů. Můžete se hlásit na tréningy jak se hodí Vám díky rezervačnímu systému!  Na hodinách probíráme základní povely a dovednosti (aby pes netahal na vodítku, nejedl ihned vše jídlo, přivolání, sedni, lehni, zůstaň a jiné).  Pokud Vás výcvik bude bavit můžete pokračovat v dalších aktivitách v Psí akademii. Výcvik je veden pomocí pozitivní motivace bez trestů – snažíme se aby lekce bavili Vás i Vašeho psa.
Psiakademie.dogres.cz

Domča – Pátek 16,17,18,19 a Neděle 9,10,11,12, – VOLNÁ MÍSTA ve všech uvedených časech, lekce jsou rozdělena na malá a velká plemena – pro štěňata od 3 měsíců  

Nikča – PONDĚLÍ,ÚTERÝ,ČTVRTEK, NEDĚLE  VOLNÁ MÍSTA  – Pro malá plemena volno- pondělí 16, út 16, čt 18 hod. Pro velká plemena – Pokud se plánujete věnovat s pejskem v budoucnu i dalším aktivitám jako triky, obedience aj. nebo chcete už od štěňátka zahájit přípravu na zkoušky, závody a výstavy – můžete se rovnou hlásit na hodiny pro pokročilé které probíhají po,út,čt a ne v odpoledních a večerních hodinách. Pro ostatní přijímám pouze zájemce o dlouhodobé trénování- nemám vypsané lekce pro základní poslušnost, ale pokud budete chtít, můžeme se domluvit na docházce do hodin pro pokročilé (pro prvních pár tréningů, nežli se naučíte základy se budete moci hlásit pouze do lekcí, kde nebyla naplněna nadpoloviční kapacita pokročilými).

POSLUŠNOST / OBEDIENCE

Lekce zaměřené na pokročilejší poslušnost. Pro psy, kteří umí základní povely jako sedni, lehni, zůstaň a chtějí se dále zdokonalovat nebo už od štěněte chtějí trénovat na zkoušky či se tréningu věnovat do detailu a dlouhodobě. Zdokonalujeme základy a učíme se další povely jako odložení za pohybu, štěkání na povel, vysílání, aport, plazení, obíhání aj…. Snažíme se, aby poslušnost byla pro celý tým zábava a hra nikoliv dril.V případě zájmu je možné trénovat na zkoušky z poslušnosti ZOP,ZPU1, ZZO, ZZO 1, BH, IGBH 1-3, UPR 1, Obedience Z,1 ale není to podmínkou     (max 4 psi na hod)

Nikča – PONDĚLÍ, ÚTERÝ, ČTVRTEK, NEDĚLE  ODPOLEDNE/VEČER (16,17,18,19,20)- VOLNO 

Domča –  PÁTEK ODPOLEDNE, NEDĚLE DOPOLEDNE – VOLNO (pokročilá poslušnost a příprava na zkoušku BH)

TRIKY/DOGDANCING

Lekce pro týmy kteří se chtějí naučit něco navíc, věnovat se rozvoji koordinace a případně přípravě na zkoušky a závody.Triky jsou skvělý způsob jak psa zaměstnat psychicky a budovat si s ním vztah, který se nám promítne i do poslušnosti.   Na lekcích se učíme triky od nejjednodušších jako otočka nebo slalom až po ty nejtěžší jako odrazy od těla, stojky atd. V případě zájmu je možná příprava na dogdancingové zkoušky 1. úrovně, cviky 2.úrovně a závody do kategorie začátečníků. (max 4 psi na hod)

Nikča –PONDĚLÍ, ÚTERÝ, ČTVRTEK, NEDĚLE  ODPOLEDNE/Večer (cca 16, 17,18,19,20)- VOLNO

NOSEWORK
Na podzim roku 2014 vznikl Nosework, aneb „práce nosem“. Pes má za úkol najít (nezničit) a označit daný vzorek. Standardním vzorkem je stanovena skořice a pomerančová kůra, avšak vzorkům se meze nekladou (káva, čaj, kakao, hřebíček, cigareta..). Nosework by se dal přirovnat profesionální práci policejních psů. Je to týmová práce. Psovod aktivně pracuje se psem a pomáhá mu se dostat k cíli – ke vzorku. Psovod využívá logiku a myšlení a pes svůj čenich. Nosework je zábavou jak pro psovoda, tak pro psa. Psovod tak lépe pozná svého psa, naučí se mu věřit a stanou se týmem. Tento sport neklade žádná omezení na psa ani psovoda – není omezen věkem, rasou, velikostí ani nákladným vybavením.
Janča – Lekce nepravidelně během týdne   VOLNO

VÝSTAVNÍ PŘÍPRAVA

Příprava na výstavu, předvedení v kruhu, kontrola zubů, postoj. Vše vedeno pomocí pozitivní motivace bez drilu.

Nikča – NEDĚLE 14,00 1x-2x do měsíce dle zájmu 

PROVOZNÍ POSLUŠNOST/ SOCIALIZAČNÍ PROCHÁZKY

Socializační procházky a provozní poslušnost ve městě jsou vhodné pro všechny psy. Od štěňat, která se učí správné komunikace a socializují se v různém prostředí až po bázlivé či agresivní psy z útulku.

Nikča –Speciální lekce probíhají nepravidelně 1x-2x do měsíce středy a soboty.

Před přihlášením se seznamte s PROVOZNÍM ŘÁDEM A VOP Psí akademie, kde najdete všechny podstatné informace o fungování psí školy. 

 

Kontakt

Základní poslušnost, Poslušnost pro pokročilé PÁ, NE
Dominika Szotáková
+420 739 108 307 (volat všední dny dopoledne)

Základní poslušnost, Dogdancing, Poslušnost pro pokročilé PO,ÚT, ČT, NE
Nikola Koubková
info@vycvikpsupardubice.cz

Nosework – Pardubice
Jana Štěpánková
+420 723 406 147