Tréninky

Pojďme si zatrénovat...

 

PARDUBICE – VINICE- za špatného počasí HALA ŽDÁNICE, CHRUDIM -park STŘELNICE (pouze poslušnost).


Od 14.4. tréningy opět probíhají! A přijímáme nové zájemce o výcvik!


K organizaci tréningů psí akademie používáme online rezervační systém a tak se můžete hlásit na termíny výcviku kdy se to hodí Vám během celého týdne i nepravidelně!

odkaz na Rezrvační web psiakademie.dogres.cz


VOLNÁ KAPACITA pro nové členy:

 

ZÁKLADNÍ POSLUŠNOST - PO DOBRÉM

Základní poslušnost pro štěňata i dospělé psy pomocí pozitivní motivace. Na hodině maximálně 5 psů. První hodina je individuální, dalších 9 ve skupince psů. Můžete se hlásit na tréningy jak se hodí Vám díky rezervačnímu systému!  Na hodinách probíráme základní povely a dovednosti (aby pes netahal na vodítku, nejedl ihned vše jídlo, přivolání, sedni, lehni, zůstaň a jiné).  Pokud Vás výcvik bude bavit můžete pokračovat v dalších aktivitách v Psí akademii. Výcvik je veden pomocí pozitivní motivace bez trestů – snažíme se aby lekce bavili Vás i Vašeho psa. Místo výcviku Pardbice, Chrudim nebo Hradec Králové
Psiakademie.dogres.cz

Domča – Úterý 17,18,19 – Chrudim, Pátek 16,17,18,19 a Neděle 9,10,11,12 – Pardubice – VOLNÁ MÍSTA ve všech uvedených časech, lekce jsou rozdělena na malá a velká plemena – pro štěňata od 3 měsíců  

Nikča – PONDĚLÍ,ÚTERÝ,ČTVRTEK, NEDĚLE  VOLNÁ MÍSTA  – Pokud se plánujete věnovat s pejskem v budoucnu i dalším aktivitám jako triky, obedience aj. nebo chcete už od štěňátka zahájit přípravu na zkoušky, závody a výstavy – můžete se rovnou hlásit na hodiny pro pokročilé které probíhají po,út,čt a ne v odpoledních a večerních hodinách. Pro ostatní přijímám pouze zájemce o dlouhodobé trénování- nemám vypsané lekce pro základní poslušnost, ale pokud budete chtít, můžeme se domluvit na docházce do hodin pro pokročilé.

POSLUŠNOST / OBEDIENCE

Lekce zaměřené na Poslušnost a Obedience. Pro psy, kteří umí základní povely jako sedni, lehni, zůstaň a chtějí se dále zdokonalovat nebo už od štěněte chtějí trénovat na zkoušky či se tréningu věnovat do detailu a dlouhodobě. Zdokonalujeme základy a učíme se další povely jako odložení za pohybu, štěkání na povel, vysílání, aport, plazení, obíhání aj…. Snažíme se, aby poslušnost byla pro celý tým zábava a hra nikoliv dril.V případě zájmu je možné trénovat na zkoušky z poslušnosti ZOP,ZPU1, ZZO, ZZO 1, BH, IGBH 1-3, UPR 1, Obedience Z,1 ale není to podmínkou     (max 4 psi na hod)

Nikča – PONDĚLÍ, ÚTERÝ, ČTVRTEK, NEDĚLE  ODPOLEDNE/VEČER (16,17,18,19,20)- VOLNO 

Domča –  PÁTEK ODPOLEDNE, NEDĚLE DOPOLEDNE – VOLNO (pokročilá poslušnost a příprava na zkoušku BH)

TRIKY/DOGDANCING

Lekce pro týmy kteří se chtějí naučit něco navíc, věnovat se rozvoji koordinace a případně přípravě na zkoušky a závody.Triky jsou skvělý způsob jak psa zaměstnat psychicky a budovat si s ním vztah, který se nám promítne i do poslušnosti.   Na lekcích se učíme triky od nejjednodušších jako otočka nebo slalom až po ty nejtěžší jako odrazy od těla, stojky atd. V případě zájmu je možná příprava na dogdancingové zkoušky 1. úrovně, cviky 2.úrovně a závody do kategorie začátečníků. (max 4 psi na hod)

Nikča –PONDĚLÍ, ÚTERÝ, ČTVRTEK, NEDĚLE  ODPOLEDNE/Večer (cca 16, 17,18,19,20)- VOLNO

NOSEWORK
Na podzim roku 2014 vznikl Nosework, aneb „práce nosem“. Pes má za úkol najít (nezničit) a označit daný vzorek. Standardním vzorkem je stanovena skořice a pomerančová kůra, avšak vzorkům se meze nekladou (káva, čaj, kakao, hřebíček, cigareta..). Nosework by se dal přirovnat profesionální práci policejních psů. Je to týmová práce. Psovod aktivně pracuje se psem a pomáhá mu se dostat k cíli – ke vzorku. Psovod využívá logiku a myšlení a pes svůj čenich. Nosework je zábavou jak pro psovoda, tak pro psa. Psovod tak lépe pozná svého psa, naučí se mu věřit a stanou se týmem. Tento sport neklade žádná omezení na psa ani psovoda – není omezen věkem, rasou, velikostí ani nákladným vybavením.
Janča – Lekce nepravidelně během týdne   VOLNO

VÝSTAVNÍ PŘÍPRAVA

Příprava na výstavu, předvedení v kruhu, kontrola zubů, postoj. Vše vedeno pomocí pozitivní motivace bez drilu.

Nikča – NEDĚLE 14,00 1x-2x do měsíce dle zájmu 

PROVOZNÍ POSLUŠNOST/ SOCIALIZAČNÍ PROCHÁZKY

Socializační procházky a provozní poslušnost ve městě jsou vhodné pro všechny psy. Od štěňat, která se učí správné komunikace a socializují se v různém prostředí až po bázlivé či agresivní psy z útulku.

Nikča –Speciální lekce probíhají nepravidelně 1x-2x do měsíce středy a soboty.

Před přihlášením se seznamte s PROVOZNÍM ŘÁDEM A VOP Psí akademie, kde najdete všechny podstatné informace o fungování psí školy. 

 

Kontakt

Základní poslušnost, Poslušnost pro pokročilé PÁ, NE
Dominika Szotáková
+420 739 108 307 (volat všední dny dopoledne)

Základní poslušnost, Dogdancing, Poslušnost pro pokročilé PO,ÚT, ČT, NE
Nikola Koubková
info@vycvikpsupardubice.cz

Nosework – Pardubice
Jana Štěpánková
+420 723 406 147