Tréninky

Pojďme si zatrénovat...

 

PARDUBICE – VINICE- za špatného počasí HALA ŽDÁNICE.

K organizaci tréningů psí akademie používáme online rezervační systém a tak se můžete hlásit na termíny výcviku kdy se to hodí Vám během celého týdne!

VOLNÁ KAPACITA pro nové členy:

 

ZÁKLADNÍ POSLUŠNOST - PO DOBRÉM

Základní poslušnost pro štěňata i dospělé psy pomocí pozitivní motivace. Na hodině maximálně 5 psů. První hodina je individuální, dalších 9 ve skupince psů. Můžete se hlásit na tréningy jak se hodí Vám díky rezervačnímu systému!  Na hodinách probíráme základní povely a dovednosti (aby netahal na vodítku, nejedl ihned vše jídlo, přivolání, sedni, lehni, zůstaň).  Pokud Vás výcvik bude bavit můžete pokračovat v dalších aktivitách v Psí akademii.

Domča – PÁTEK ODPOLEDNE/VEČER a NEDĚLE DOPOLEDNE – VOLNÁ MÍSTA 

Nikča – PONDĚLÍ,ÚTERÝ,ČTVRTEK, NEDĚLE ODPOLEDNE/VEČER – VOLNÁ MÍSTA – Pro malá plemena volno- pondělí 16. Pro velká Pondělí 20, v případě zájmu mohu vypsat lekce Po,Út,Čt od 15 hod nebo je možné se domluvit na docházce do hodin pro pokročilé, kde nebyla den před tréningem naplněna nadpoloviční kapacita (alespoň pro prvních pár tréningů – pak se budete moci hlásit kamkoliv). Pokud se plánujete v budoucnu věnovat dál různým sportům nebo jste k Nikče již chodili -můžete se rovnou hlásit do hodin pro pokročilé!

POKROČILÁ POSLUŠNOST / OBEDIENCE

Lekce zaměřené na pokročilou poslušnost. Pro psy, kteří umí základní povely jako sedni, lehni, zůstaň nebo už od štěněte chtějí směovat ke zkouškám. Zdokonalujeme základy a učíme se další povely jako odložení za pohybu, štěkání na povel, vysílání, aport, plazení, obíhání aj…. V případě zájmu je možné trénovat na zkoušky z poslušnosti ZOP,ZPU1, ZZO, ZZO 1-3, BH, IGBH 1-3, UPR 1-3, Obedience Z,1    (max 5 psů na hod)

Nikča – PONDĚLÍ, ÚTERÝ, ČTVRTEK, NEDĚLE  ODPOLEDNE/VEČER – VOLNO 

Domča –  PÁTEK ODPOLEDNE, NEDĚLE DOPOLEDNE – VOLNO (pokročilá poslušnost a příprava na zkoušku BH)

TRIKY/DOGDANCING

Lekce pro psy kteří umí základní povely jako sedni, lehni, zůstaň nebo se chtějí již od štěněte věnovat rozvoji koordinace a přípravě na zkoušky a závody.  Na lekcích se učíme triky od nejjednodušších jako otočka nebo slalom až po ty nejtěžší jako odrazy od těla, stojky atd. V případě zájmu je možná příprava na dogdancingové zkoušky 1. a 2. úrovně a závody. (max 5 psů na hod)

Nikča –PONDĚLÍ, ÚTERÝ, ČTVRTEK, NEDĚLE  ODPOLEDNE/VEČER – VOLNO

VÝSTAVNÍ PŘÍPRAVA

Příprava na výstavu, předvedení v kruhu, kontrola zubů, postoj.

Nikča – NEDĚLE 14,00 1x-2x do měsíce dle zájmu 

PROVOZNÍ POSLUŠNOST/ SOCIALIZAČNÍ PROCHÁZKY

Socializační procházky a provozní poslušnost ve městě jsou vhodné pro všechny psy. Od štěňat, která se učí správné komunikace a socializují se v různém prostředí až po bázlivé či agresivní psy z útulku.

Nikča –Speciální lekce probíhají nepravidelně 1x-2x do měsíce středy a soboty.

Před přihlášením se seznamte s PROVOZNÍM ŘÁDEM A VOP Psí akademie, kde najdete všechny podstatné informace o fungování psí školy. 

 

Kontakt

Základní poslušnost, Poslušnost pro pokročilé PÁ, NE
Dominika Szotáková
+420 739 108 307 (volat všední dny dopoledne)

Základní poslušnost, Dogdancing, Poslušnost pro pokročilé PO,ÚT, ČT, NE
Nikola Koubková
info@vycvikpsupardubice.cz

Nosework – Pardubice
Jana Štěpánková
+420 723 406 147