Tréninky

Pojďme si zatrénovat...

 

PARDUBICE – VINICE- za špatného počasí HALA ŽDÁNICE.

K organizaci tréningů psí akademie používáme online rezervační systém a tak se můžete hlásit na termíny výcviku kdy se to hodí Vám během celého týdne!

Psiakademie.dogres.cz


VOLNÁ KAPACITA pro nové členy:

 

ZÁKLADNÍ POSLUŠNOST - PO DOBRÉM

Základní poslušnost pro štěňata i dospělé psy pomocí pozitivní motivace. Na hodině maximálně 5 psů. První hodina je individuální, dalších 9 ve skupince psů. Můžete se hlásit na tréningy jak se hodí Vám díky rezervačnímu systému!  Na hodinách probíráme základní povely a dovednosti (aby netahal na vodítku, nejedl ihned vše jídlo, přivolání, sedni, lehni, zůstaň).  Pokud Vás výcvik bude bavit můžete pokračovat v dalších aktivitách v Psí akademii.
Psiakademie.dogres.cz

Domča – Pátek 16,17,18,19 a Neděle 9,10,11,12, – VOLNÁ MÍSTA lekce rozdělena na malá a velká plemena  

Nikča – PONDĚLÍ,ÚTERÝ,ČTVRTEK, NEDĚLE 16-21 hod – VOLNÁ MÍSTA  – Pro malá plemena volno- pondělí 16 hod. Pro velká plemena – Pokud se plánujete věnovat s pejskem v budoucnu psím sportům nebo chcete už od štěňátka zahájit přípravu na zkoušky, závody a výstavy – můžete se rovnou hlasit na hodiny pro pokročilé.
Pro ostatní – přijímám pouze zájemce o dlouhodobe trénování- nemám vypsané lekce pro základní poslušnost, ale můžeme se domluvit na docházce do hodin pro pokročilé (ze začátku především tam kde nebývá zcela naplněna kapacita = hodiny od 20,00 alespoň pro prvních pár tréningů – pak se budete moci hlásit kamkoliv).

POSLUŠNOST / OBEDIENCE

Lekce zaměřené na pokročilejší poslušnost. Pro psy, kteří umí základní povely jako sedni, lehni, zůstaň nebo už od štěněte chtějí trénovat na zkoušky nebo se tréningu věnovat do detailu a dlouhodobě. Zdokonalujeme základy a učíme se další povely jako odložení za pohybu, štěkání na povel, vysílání, aport, plazení, obíhání aj…. V případě zájmu je možné trénovat na zkoušky z poslušnosti ZOP,ZPU1, ZZO, ZZO 1-3, BH, IGBH 1-3, UPR 1-3, Obedience Z,1    (max 4 psi na hod)

Nikča – PONDĚLÍ, ÚTERÝ, ČTVRTEK, NEDĚLE  ODPOLEDNE/VEČER (16,17,18,19,20)- VOLNO 

Domča –  PÁTEK ODPOLEDNE, NEDĚLE DOPOLEDNE – VOLNO (pokročilá poslušnost a příprava na zkoušku BH)

TRIKY/DOGDANCING

Lekce pro psy kteří se chtějí naučit něco navíc, věnovat se rozvoji koordinace a případně přípravě na zkoušky a závody.  Na lekcích se učíme triky od nejjednodušších jako otočka nebo slalom až po ty nejtěžší jako odrazy od těla, stojky atd. V případě zájmu je možná příprava na dogdancingové zkoušky 1. a 2. úrovně a závody. (max 4 psi na hod)

Nikča –PONDĚLÍ, ÚTERÝ, ČTVRTEK, NEDĚLE  ODPOLEDNE/Večer (cca 16, 17,18,19,20)- VOLNO

VÝSTAVNÍ PŘÍPRAVA

Příprava na výstavu, předvedení v kruhu, kontrola zubů, postoj.

Nikča – NEDĚLE 14,00 1x-2x do měsíce dle zájmu 

PROVOZNÍ POSLUŠNOST/ SOCIALIZAČNÍ PROCHÁZKY

Socializační procházky a provozní poslušnost ve městě jsou vhodné pro všechny psy. Od štěňat, která se učí správné komunikace a socializují se v různém prostředí až po bázlivé či agresivní psy z útulku.

Nikča –Speciální lekce probíhají nepravidelně 1x-2x do měsíce středy a soboty.

Před přihlášením se seznamte s PROVOZNÍM ŘÁDEM A VOP Psí akademie, kde najdete všechny podstatné informace o fungování psí školy. 

 

Kontakt

Základní poslušnost, Poslušnost pro pokročilé PÁ, NE
Dominika Szotáková
+420 739 108 307 (volat všední dny dopoledne)

Základní poslušnost, Dogdancing, Poslušnost pro pokročilé PO,ÚT, ČT, NE
Nikola Koubková
info@vycvikpsupardubice.cz

Nosework – Pardubice
Jana Štěpánková
+420 723 406 147