Tréninky

Pojďme si zatrénovat...  

PARDUBICE – VINICE- za špatného počasí HALA ŽDÁNICE, CHRUDIM -park STŘELNICE.


K organizaci tréningů psí akademie používáme online rezervační systém a tak se můžete hlásit na termíny výcviku kdy se to hodí Vám během celého týdne i nepravidelně!

odkaz na Rezrvační web psiakademie.dogres.cz

VOLNÁ KAPACITA:

 

ZÁKLADNÍ POSLUŠNOST - PO DOBRÉM

Základní poslušnost pro štěňata i dospělé psy. Na hodině obvykle 4 psy (speciální lekce i více). První hodina je individuální, dalších 10 ve skupince psů. Můžete se hlásit na tréningy jak se hodí Vám díky rezervačnímu systému!  Na hodinách probíráme základní povely a dovednosti (aby pes netahal na vodítku, nejedl ihned vše jídlo, přivolání, sedni, lehni, zůstaň a jiné).  Pokud Vás výcvik bude bavit můžete pokračovat v dalších aktivitách v Psí akademii. Výcvikové metody jsou ušité na míru každému týmu – snažíme se aby lekce bavili Vás i Vašeho psa. Místo výcviku Pardbice, Chrudim, hala Staré Ždánice.
Psiakademie.dogres.cz

POSLUŠNOST POKROČILÝ

Lekce zaměřené na Poslušnost pro pokročilé. Pro psy, kteří umí základní povely jako sedni, lehni, zůstaň a chtějí se dále zdokonalovat nebo už od štěněte chtějí trénovat na zkoušky či se tréningu věnovat do detailu a dlouhodobě. Zdokonalujeme základy a učíme se další povely jako odložení za pohybu, štěkání na povel, vysílání, aport, plazení, obíhání aj…. Snažíme se, aby poslušnost byla pro celý tým zábava a hra nikoliv dril.V případě zájmu je možné trénovat na zkoušky z poslušnosti ZOP,ZZO, BH.

NOSEWORK
Na podzim roku 2014 vznikl Nosework, aneb “práce nosem”. Pes má za úkol najít (nezničit) a označit daný vzorek. Standardním vzorkem je stanovena skořice a pomerančová kůra, avšak vzorkům se meze nekladou (káva, čaj, kakao, hřebíček, cigareta..). Nosework by se dal přirovnat profesionální práci policejních psů. Je to týmová práce. Psovod aktivně pracuje se psem a pomáhá mu se dostat k cíli – ke vzorku. Psovod využívá logiku a myšlení a pes svůj čenich. Nosework je zábavou jak pro psovoda, tak pro psa. Psovod tak lépe pozná svého psa, naučí se mu věřit a stanou se týmem. Tento sport neklade žádná omezení na psa ani psovoda – není omezen věkem, rasou, velikostí ani nákladným vybavením.
Janča – Lekce nepravidelně během týdne – momentálně Mateřská dovolená   VOLNO

VÝSTAVNÍ PŘÍPRAVA

Příprava na výstavu, předvedení v kruhu, kontrola zubů, postoj. Vše vedeno pomocí pozitivní motivace bez drilu.

PROVOZNÍ POSLUŠNOST/ SOCIALIZAČNÍ PROCHÁZKY

Socializační procházky a provozní poslušnost ve městě jsou vhodné pro všechny psy. Od štěňat, která se učí správné komunikace a socializují se v různém prostředí až po bázlivé či agresivní psy z útulku.

Před přihlášením se seznamte s PROVOZNÍM ŘÁDEM A VOP Psí akademie, kde najdete všechny podstatné informace o fungování psí školy. 

 

Kontakt

Základní poslušnost, Poslušnost pro pokročilé
Dominika Szotáková
+420 739 108 307 (volat všední dny dopoledne)
szotakova.dominika@gmail.com

Nosework – Pardubice
Jana Štěpánková
Mateřská dovolená