Trenéři

Psí akademie

 

DOMINIKA SZOTÁKOVÁ

Dominika sa kynológii venuje 9 let, má doštudované bakalárske štúdium na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v odbore Kynológia.

Som profesionálna trénerka psov a ich majiteľov, ktorí sa navzájom trápia na oboch stranách vodítka a pomáham im k vzájomnému pochopeniu, aby bol ich spoločný život jedna radostná prechádza za druhou.

Na rozdiel od tvrdých výcvikových metód alebo bezduchého uplácania psa efektívne kombinujem metódy pozitívneho posilňovania chovania a kliker tréningu , spolu s modernými výcvikovými pomôckami. V tejto kombinácii dosahujem reálne dlhodobé a trvalé výsledky v zmene chovania psa

Absolvované semináře:

František Šusta – Besedosemináře
Alexa Capra – problémové chování psů
Hersenwerk s Annou Lackovou
Patrycja Kowalczyk – obedience
Řetězení chování, sekundární reinforcery s Lenkou Blachovou

JANA ŠTĚPÁNKOVÁ

d33ca1a8-73ed-4e34-b444-4ee60c70c203Od malička celý můj život provázejí zvířata. Život bez nich si nedovedu přesdstavit. Jelikož jsem půlku života bydlela v panelovém domě ve městě, tak jsem neměla možnost mít doma úplně vše. Do panelového domu jsem propašovala rybičky, želvu, užovku, brouky, myši, potkany, morčata, křečky a další drobné zviřectvo.Avšak u babičky, která bydlela nedaleko jsem čas pravidelně trávila s Německým ovčákem bPP Britem a vesnickým voříškem Míšou a dalšími zvířaty.Přestěhováním na vesnici se k nám dostali 4 nalezené kočky a kříženec Výmarského ohaře (Connie) a další drobní mazlíci.S Connie jsme si prošly několika kurzy a nakonec jsme propadly sportovní kynologii, pachovým pracem a pozitivní motivaci.
Na záčátku roku 2015 jsem na semináři poznala Nosework, který byl to pravé.Trénujeme kdykoli a kdekoli to jde. V současné době má  Coný  složeno ZOP, ZZO, ZZO1,BH, závody ZZO Dog star cup – 3.místo, Závody HM ZZO ( 58.b./60b.), zkouška F1 a DwD1 z dogdancingu – výborně, nosework – NZ,N1,UZ,U1,U2, WZ, W1, DZ, D1

Své další znalosti plánuji v nejbližší době (jakmile budou vypsány termíny) prohloubit o složení „instruktorského kurzu NW“.